Imprezy okolicznościowe

BISTRON ATRION

Udane spotkanie

Szukasz wygodnej, stylowej i nowoczesnej restauracji na organizację imprez okolicznościowych lub firmowych?

Bistro Atrion w Tychach to idealne miejsce dla Ciebie.
Przygotujemy spotkanie na najwyższym poziomie.

Twoja satysfakcja, szacunek i dbałość o Twoich współpracowników czy gości, a także zaserwowanie najpyszniejszych dań są dla nas priorytetem.

BISTRO ATRION

Lata doświadczenia w organizacji imprez

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych w Tychach. Dobre samopoczucie oraz pełne brzuchy naszych gości to dla nas najlepsza rekomendacja. W naszym lokalu bez problemu przygotujemy dla Ciebie spotkanie opłatkowe czy rodzinną imprezę. Gwarantujemy nienaganny wystrój, ciekawe menu oraz profesjonalną obsługę od wysłania zapytania aż do końca imprezy.

BISTRO ATRION

Na każdą okazję

Bistro Atrion doskonale się sprawdzi także w przypadku innych imprez firmowych. Spotkanie biznesowe, impreza integracyjna wśród pracowników albo śniadanie biznesowe – nasze Bistro jest stworzone do takich zadań.
Przestronne wnętrze oświetlone w naturalny sposób oraz stylowe meble połączone z drewnianymi elementami wprawią Twoich gości w świetny nastrój i pozwolą im poczuć pozytywną energię płynącą z tego miejsca.

Szybki dojazd

Do Bistro Atrion w Tychach bez problemu dostaniesz się komunikacją miejską, a na zmotoryzowanych gości czeka duży parking.